Home
Satranç Ligi Takvimi
Satranç Ligi Yönergesi
Lig Programı
İletişim
Kulüplerimiz
Lig Şampiyonları
Kaynaklar
Canlı Yayın
Fotoğraf Galerisi
Bireysel Sonuçlar


İkinci Tur: Servergazi'den Gözdağı, Beşiktaş İSEK'i Yenerek Yola Devam Etti


picture 061
Türkiye İş Bankası Satranç Ligi'nin ikinci turunda sezonun en unutulmayacak sonuçlarından birisi alındı. Denizli Servergazi, Tarsus Zeka'yı 8-2 yenerek önemli bir galibiyet aldı. Öte yandan iki şampiyon kulübün karşılaşmasında son şampiyon Beşiktaş, Türkiye Kulüpler Şampiyonu İSEK Aquamatch'i 5,5-4,5 yendi. İTÜ, Denizli Erbakır'ı aynı skorla geçerek bir başka önemli bir galibiyet alan bir başka ekip oldu. Adana Truva ve THY ve Doruk Koleji de yollarına kayıpsız devam ettiler.
Read more...
 
Şampiyon Kaldığı Yerden Devam Etti, İSEK Tarsus'u Devirdi
picture 015
Türkiye İş Bankası Satranç Ligi'nde İlk Turda Yoğun Mücadele


Türkiye İş Bankası Satranç Ligi'nin 2008 sezonundaki ilk tur mücadelesinde oldukça önemli maçlar vardı. Türkiye Kulüpler Şampiyonu İSEK Aquamatch, geçtiğimiz yıl Türkiye İş Bankası Satranç Ligi'nde ikinci olan Tarsus Zeka'yı 5,5-4,5 yenerek kritik bir galibiyet aldı. Öte yandan son şampiyon Beşiktaş, Tophane Endüstri Meslek Lisesi'ni 9-1 yenerek flaş bir galibiyet aldı. Geçtiğimiz yıl son maçta Denizli Erbakır'a yenilen ve bu sonuçla rakibinin ardından beşinci olan Manisa Doruk Koleji ise bu sezon ilk turda Denizli Erbakır'ı yenerek rövanşı aldı.
Read more...
 
Açılış ve Birinci Tur Fotoğraf Galerileri

picture 026picture 003

Açılış ve birinci tur fotoğraflarının ilk bölümü Fotoğraf Galerisi'ne yüklenmiştir.

 
Türkiye İş Bankası Satranç Ligi Açılışı

picture 034


Türkiye İş Bankası Satranç Ligi, sabah ilk turdan hemen önce yapılan açılış töreniyle başladı. Kocaeli GSGM İl Müdürü Kenan Malkoç, Türkiye Satranç Federasyonu Onursal Başkanı Kahraman Olgaç, kulüp yöneticileri ve çok sayıda yerel gazetecinin katıldığı açılış töreninin detayları haberin devamında yer almaktadır.

Read more...
 
<< Start < Prev 1 2 3 Next > End >>

Results 19 - 25 of 25
 Türkiye Satranç Federasyonu 2008