Home
Satranç Ligi Takvimi
Satranç Ligi Yönergesi
Lig Programı
İletişim
Kulüplerimiz
Lig Şampiyonları
Kaynaklar
Canlı Yayın
Fotoğraf Galerisi
Bireysel Sonuçlar


En Uzun Gün
img_8826image008

Yılın en uzun günü olan 21 Haziran'da Green Park Resort Hotel'e gelmeye başlayan Türkiye Satranç Federasyonu çalışanları ve Türkiye İş Bankası Satranç Ligi'nde görev alacak hakemler turnuva salonunu hazırlanmaya başladılar. Bir tarafında İzmit Körfezi bir tarafında ise Sapanca Gölü'nün manzaralarının bulunduğu Kartepe Green Park Resort Hotel'den "en uzun gün"den bazı fotoğrafları haberin devamında görebilirsiniz.


img_8826

Kartepe Green Park Resort Hotel'den bir görüntü. Otel, birçok futbol takımının da kamp yapmayı tercih ettiği yerlerden birisi. Türkiye İş Bankası Satranç Ligi başladığı sırada, geçtiğimiz yıl Turkcell Süper Lig'de şampiyonluğu son haftalara kadar kovayalan Sivasspor da otelde kamp yapıyor olacak.


img_8828
Otelden bir görüntü.

image008
Turnuva salonuna çok yakın bir yerden İzmit Körfezi'nin günbatımındaki manzarası.

image022
Hazırlıklar geç saatlere kadar sürdü.

image023
En uzun gün, hazırlıklardan dolayı bütün federasyon çalışanları ve hakemler için de uzun bir gündü. Fotoğrafta Türkiye Satranç Federasyonu spor uzmanlarından Melih Sagıt canlı yayın masalarıyla ilgili hazırlıklar yaparken görülüyor.

image024
Başhakem Tayfun Haznedaroğlu(en arkada), ekip arkadaşlarına turnuva salonunun düzenlenmesiyle ilgili açıklamalar yaparken.
 
 Türkiye Satranç Federasyonu 2008