Home
Satranç Ligi Takvimi
Satranç Ligi Yönergesi
Lig Programı
İletişim
Kulüplerimiz
Lig Şampiyonları
Kaynaklar
Canlı Yayın
Fotoğraf Galerisi
Bireysel Sonuçlar


2007-2008 Türkiye İş Bankası Satranç Ligi
Image2007-2008 Türkiye İş Bankası Satranç Ligi (1..15. Tur) Karşılaşmaları 23 Haziran - 03 Temmuz 2008 tarihleri arasında İzmit'te gerçekleşecektir. Kesinleşmiş ana listeler, kura çekimi ile ilgili dosyalar ve turnuvanın düzenleneceği Green Park Kartepe Hotel'e nasıl gideceğinizi haberin devamından öğrenebilirsiniz.

23 Haziran - 03 Temmuz 2008 tarihleri arasında İzmit'te gerçekleşecek olan 2007-2008 Türkiye İş Bankası Satranç Ligi Karşılaşmalarında mücadele edecek kulüplerimizin kesinleşmiş ana listeleri, takım eşlendirmeleri, kura sonuç listesi aşağıda yer almaktadır.

xlsKesinleşmiş Ana Listeler         xls Takım Eşlendirmeleri

Sıra Kura Sonuç(imzalı)                Sıra Kura Sonuç         Sıra Kura Video

 Başvuru Formu                Örnek Ana Liste           Uygulama Yönergesi

Sporcu Sözleşmesi (Yabancı)                    Sporcu Sözleşmesi (Yerli)  

 Türkiye İş Bankası Satranç Ligi konaklama oteli Green Park Kartepe Resort Otel'dir. Konaklamalar tam pansiyon (Sabah, Öğle ve Akşam Açık büfe, 1'er meşrubat dahil) esasına göre yapılacaktır. Konaklama yapmak isteyen kulüplerimizin(tüm katılımcıları için yalnızca bir konaklama formu) aşağıda yer alan konaklama formunu doldurup This e-mail address is being protected from spam bots, you need JavaScript enabled to view it adresine göndermeleri gerekmektedir.

Konaklama Formu

Not: Her kulüp en fazla 3 single oda kullanabilir. Bu formun 23 Mayıs 2008 tarihine kadar This e-mail address is being protected from spam bots, you need JavaScript enabled to view it adresine gönderilmesi gerekmektedir.

Nasıl gidilir : TEM'den Sapanca çıkışından ayrılın. Çevre yolundan çıkınca sola Maşukiye/İzmit yönüne sapın. (Sağ taraf Sapanca'nın merkezine gider). Birkaç km sonra solda küçük bir meydanlık göreceksiniz. Burası Maşukiyedir. Meydana girip sola devam edin. 50 mt sonra sağda "Kartepe turistik tesisler" tabelasını göreceksiniz. Birkaç km daha tırmandıktan sonra alabalık restoranlarına geleceksiniz. Bunlara girmeden soldan devam edin bu yol sizi Kartepeye kadar çıkartacaktır.  Google'dan Haritaya Bak

Nasıl Gidilir 2

Green Park Kartepe Hotel’e transfer isteyen kulüplerimiz aşağıdaki detaylar doğrultusunda, transfer taleplerini en geç 20 Haziran 2008 (Cuma) saat:13:00’a kadar This e-mail address is being protected from spam bots, you need JavaScript enabled to view it adresine bildirebilirler.

Transfer Detayları

TSF Yürütme Kurulunca 2007-2008 Sezonu Türkiye İş Bankası Satranç Ligi Yönergesi 10.a maddesinde belirtilen kulüplere doğrudan destek kapsamında buluşma sonrası yapılacak 11.000 YTL’ye ilavaten 1500 YTL ek ödenek ayrılmasına karar verilmiştir. Kulüplerimize duyurulur. 
 Türkiye Satranç Federasyonu 2008